Povjerenstva

Odbor za vanjske i europske poslove, regionalni razvoj i EU fondove

Voditelj: Nikola Dobroslavić
Članovi: Dubravka Šuica, Frano Matušić, Melanija Milić, Marija Vučković, Stipe Senta, Ivan Barišić, Hrvoje Butigan, Neđo Obradović.

Odbor za loklanu upravu i samoupravu

Voditelj: Nikola Knežić
Članovi: Krešimir Vejić, Tomislav Jurjević, Hranislav Gašpar, Antun Kisić, Joško Cebalo, Ivan Vodanović, Boris Žuvela, Zdenko Medović, Hrvoje Dunatov, Marijo Kežić, Silvio Nardelli.

Odbor za zaštitu okoliša, graditeljstvo i prostorno uređenje

Voditeljica: Nikolina Šišić
Članovi: Branko Bačić, Nike Sudarević, Nikolina Šišić, Ivona Dragović, Ivanka Zonjić, Krunoslav Ivanišin, dr. Zrinka Rudež, mr. Milan Karlovac, Miljenko Miljak, Mario Ivušić, Hrvoje Macan, Željan Konsuo, Ivo Margeta.

Odbor za promet, pomorstvo i veze

Voditelj: Nikša Konjevod
Članovi: Branko Bačić, Tomislav Batur, Ivan Pavlović, Nikola Batinović, Joško Nikolić, Kristijan Pavić, Josip Rađa, Pero Kulaš, Željan Matić, Ivica Banović, Frano Luetić, Mirjana Pavlaković, Zlatko Bender.

Odbor za turizam

Voditelj: Goran Hrnić
Članovi: Mato Franković, Silvano Kapor, Davorko Obuljen, Đuro Lonza, Miljenko Gugić, Đuro Market, mr. Niko Bulić.

Odbor za gospodarstvo, poduzetništvo, obrt i rad

Voditeljica: Marija Vučković
Članovi: Ivan Pavlović, Ante Tvrdeić, Andro Fabris, Ivan Barišić, Danko Mirošević, Ante Mateljak, Cvijeto Daničić, Davor Miloglav, Tomislav Ivušić, mr. Milivoj Bender, Mate Musulin.

Odbor za znanost, obrazovanje, kulturu i šport

Voditeljica: Marijeta Hladilo
Članovi: Tonći Padovan, Sanja Putica, Alan Farac, Žaklina Marević, Marija Grgurinović, Branko Bazdan, Velebit Veržić, Blaž Pezo, Joze Burmas, Nikica Anić, akademik Frano Kršinić, Pavo Jančić, dr. Ivica Martinović, Veljko Anić, mr. Tonko Marunčić, Alen Bošković, Ante Mateljak.

Odbor za branitelje, obitelj, mladež, mirovinski sustav i socijalnu politiku

Voditelj: Teo Andrić
Članovi: Silvano Kapor, Neđo Obradović, Dubravka Marunčić, Asja Palinić-Cvitanović, Olga Radovanoić, Nikola Nogolica, Mirjana Beg, Marinko Vlahinić, Mirjana Vujnović, Ivo Lučić Minđuha, Andro Rudenjak.

Odbor za zdravstvo

Voditelj: Prim. mr. Srećko Ljubičić, dr. med.
Članovi: dr. Josip Podbevšek, Marina Sambrailo, dr. Pino Novak, dr. Vlado Krmek, mr. Želimir Bosnić, Branko Bazdan, Dario Kulišić, dr. Marijo Bekić, dr. Marija Radonić, dr. Marija Doršner, dr. Katarina Doršner, dr. Jure Burić, dr. Dubravko Jurišić, Luka Lulić, Mihovil Štimac, dr. Gordan Ćelić.

Odbor za poljoprivredu, šumarstvo, ribarstvo i vodno gospodarstvo

Voditelj: Robert Doko
Članovi: Ante Krstičević, Ante Šeparović, Damir Deak, Mladen Bečić, Božo Martinović, Smiljan Mustapić, akademik Frano Kršinić, Dragan Vukić, Teo Andrić, Pero Radović, Selma Miličić, Antun Moretić, Miodrag Kiridžija, Goran Kovač.

Odbor za medije

Voditelj: Mato Franković
Članovi: Tonći Padovan, Tino Andrijić, Marija Grgurinović Bebić, Ivica Granić.

Odbor za opću sigurnost, zaštitu i spašavanje

Voditelj: Vedran Antunica
Članovi: Goran Violić, Saša Ćurković, Stjepo Simović, Tomislav Erkapić.