24 GODINE OD SMRTI PRVOG HRVATSKOG PREDSJEDNIKA DR.FRANJA TUĐMANA Vijenci i svijeće u znak sjećanja i zahvalnosti

24 GODINE OD SMRTI PRVOG HRVATSKOG PREDSJEDNIKA DR.FRANJA TUĐMANA Vijenci i svijeće u znak sjećanja i zahvalnosti

Diljem županije danas su predstavnici Hrvatske demokratske zajednice obilježili 24. obljetnicu smrti dr. Franja Tuđmana, prvog hrvatskog predsjednika - utemeljitelja slobodne i demokratske Hrvatske te prvog predsjednika Hrvatske demokratske zajednice.
Predstavnici Županijskog odbora HDZ-a na čelu s predsjednikom Blažom Pezom danas su kod Središnjeg križa na Boninovu položili vijenac i zapalili svijeću u znak sjećanja i zahvalnosti, a isto su učinili i predstavnici gradskih i općinskih odbora HDZ-a u svojim općinama i gradovima kod spomen obilježja pokojnom dr. Tuđmanu. Također, u Blatu je, u organizaciji OO HDZ-a Blato, održana i projekcija filma o životu i djelu dr. Franja Tuđmana.
Neka mu je vječna slava i hvala!

hdz

hdz

hdz

hdz