Održan radni sastanak u Blatu

Dana 28.05.2024. g. u Blatu je održan radni sastanak članova Županijskog izbornog stožera, na čelu s tajnikom ŽO HDZ-a i ŽIS-a Nikšom Sentićem, zamjenikom voditelja ŽIS-a Marinom Jurićem te članovima Silvijom Petrlić Saltarić i Giulianom Knegom s članovima općinskih odbora i izbornih stožera HDZ-a Blata, Vela Luke i Smokvice. Sastanku su nazočili i predsjednica OO HDZ Blato Franciska Jurišić Bačić, predsjednica OO HDZ Vela Luka Tatjana Gugić i predsjednik OO HDZ Smokvica Miro Pecotić te potpredsjednik županijske mladeži Jakov Curać.
Nakon kratke analize izbornih rezultata na prošlim parlamentarnim izborima, bilo je riječi o aktivnostima za predstojeće EU izbore. Osim sto je istaknuto koliko je važno kontinuirano raditi na segmentaciji članstva i na jačanju zajednice mladih, bilo je govora, a s obzirom na ostavku načelnika Općine Smokvica, i o prijevremenim izborima koji predstoje Smokvici.

hdz

hdz

hdz

hdz